Jak w 7 dni nauczyć się prawidłowo wymawiać setki wyrazów i mówić poprawnie zdania po francusku?

Chcesz dowiedzieć się jak poprawnie wymawiać słowa, czytać zdania i mówić po francusku, łatwo przyswajając trudne zasady wymowy?

Oto 10 przejrzystych lekcji dla początkujących, które nauczą Cię takich rzeczy jak: zasady czytania wyrazów, wymowa francuskiego „r”, wymowa akcentów francuskich, łączenia międzywyrazowe i 3 zasady wymowy języka mówionego. Dzięki nim możesz już od jutra przeczytać prawidłowo setki wyrazów oraz poczuć się spokojniej i bezpieczniej w czasie mówienia po francusku.

Ale nie ma tu żadnych magicznych trików.

To tak praktyczne i przydatne lekcje, że przydadzą się każdej początkującej dorosłej osobie, bez specjalnych zdolności językowych. Gwarantują czytanie tekstu pisanego oraz wyzbycie się wstydu przed wymową, ale trzeba je zastosować. Zacznij, a zobaczysz jak szybko i sprawnie zaczniesz czytać i wymawiać słowa oraz całe zdania po francusku.

Denerwuje Cię to, że we francuskim inaczej się pisze, a inaczej się czyta? Zmień to!


Frustruje Cię to, że nie czyta się wyrazów tak jak jest napisane
tzn. inaczej się czyta a inaczej pisze wyrazy. Masz wrażenie jakbyś uczyła się dwóch zupełnie różnych języków – jednego do pisania, drugiego do mówienia?
Z długiego zdania słyszysz tylko parę krótkich słów. Tekst pisany nie mówi Ci wiele o tym jak to wymawiać.
Jednak dzięki kilkudziesięciu zasadom czytania, przeczytasz poprawnie tysiące słów. Poczujesz się spokojniej i bezpieczniej w czasie czytania tekstów.

Przestaniesz się bać wymowy francuskiej i poczujesz swobodę

Czy naprawdę musisz obawiać się wymowy języka francuskiego i odczuwać wstyd przed mówieniem? Wydaje Ci się, że nie robisz tego poprawnie.
Dlaczego tak jest, że przeraża Cię wymowa francuska i nie wiesz czym to jest uzasadnione bo w sumie są jakieś zasady wymowy?
Dzięki kilkudziesięciu zasadom wymowy zawartym w „Wymowie w Pigułce” poczujesz się spokojniej i bezpieczniej w czasie czytania i mówienia po francusku.

Nie masz dużych zdolności językowych? Nauczysz się szybko czytać.

Nienawidzisz, gdy bez dużych „zdolności językowych” trudno jest Ci nauczyć się wszystkich reguł wymowy i poprawnie czytać zdania. Nie lubisz momentu, gdy siadasz do tekstu i nie potrafisz przeczytać poprawnie wyrazów i zdań.
Dzięki „Wymowie w Pigułce” nauczysz się wymowy nawet jeśli wcześniej nigdy nie uczyłaś się francuskiego. Ten wideo kurs jest skierowany specjalnie dla osób początkujących, mających trudności z francuską wymową. Nauczysz się czytać poprawnie bez specjalnych zdolności językowych.

Wahasz się i nie jesteś pewna połączeń między wyrazami!

Żałujesz, że nie znasz jeszcze łączeń między wyrazami, które pozwalają czytać płynniej całe zdania. Na szczęście dzięki 2 lekcjom o łączeniach poznasz zasady łączeń wyrazowych. I dzięki nim, zaczniesz swobodniej czytać całe zdania, a nie tylko poszczególne słowa.

Nie potrafisz wymówić francuskiego „r”? Poznaj triki.

Dlaczego tak jest, że niektórzy wymawiają ładnie francuskiego „r”, a Tobie sprawia to wciąż duże problemy? Myślisz może, że trzeba mieć wielki talent by nie wymawiać polskiego „r”. Przedstawię Ci wskazówki jak wymawiać francuskie „r” nie łamiać sobie przy tym języka.

Ach te akcenty francuskie, grr !

Frustruje Cię, gdy widzisz przykładowo jakieś słówko i są na nim jakieś znaki, a Ty nie masz pojęcia jak to wymówić. To akcenty francuskie, które pojawiają się nad wybranymi literami. Jednak jak je czytać, jak je prawidłowo wymawiać? Lekcja numer 2. rozwiąże szybko i prosto ten problem.

Dlaczego żaden kurs nie pomógł Ci z wymową i dlaczego „Wymowa w Pigułce” to zmieni?

Żałujesz, że nie ma kursów z wymową francuską typowo dla początkujących dorosłych osób? Czy do bani są dla Ciebie istniejące już kursy językowe, które nie stawiają nacisku na wymowę francuską, zasady czytania i mówienia?
Otóż na szczęście już są ! 10 lekcji z zasadami prawidłowego czytania i płynnej wymowy. Dzięki nim łatwo przyswoisz trudną wymowę francuską. Zaczniesz prawidłowo wypowiadać wyrazy i całe zdania.

Zobacz jak nauczysz się poprawnie wymawiać i czytać tysiące słów, dzięki 10 wideo lekcjom specjalnie dla osób początkujących, bez specjalnych zdolności językowych.

LEKCJE „WYMOWA W PIGUŁCE”
Lekcje „wideo z twarzą” ułatwią Ci naśladowanie i przyswojenie trudnych zasad wymowy
Dlaczego kilkadziesiąt zasad wymowy pozwoli Ci przeczytać dziesiątki tysięcy wyrazów francuskich?
3 sekretne elementy języka mówionego pozwolą Ci płynniej czytać całe zdania
Jak dzięki 2 lekcjom o francuskich łączeniach łatwo zapamiętasz sposoby łączenia między wyrazami i płynności w zdaniu
1 specjalne wideo pomoże Ci szybko wymawiać specyficzne francuskie „r”
Odkryj spis lekcji jakie otrzymasz

10 wideo lekcji z wymową francuską, które otrzymasz, zawierają filmy wideo z twarzą nauczyciela, wideo z tablicą, ćwiczenia z rozwiązaniami oraz teksty PDF.

Poniżej znajdziesz zdjęcie, które da Ci wyobrażenie jak ten kurs wygląda:
Screen lepszy !

 
OTO SPIS LEKCJI „WYMOWY W PIGUŁCE”

 • 1. Alfabet francuski
 • 2. Akcenty francuskie
 • Ćwiczenia do lekcji 1. i 2..
 • 3. Spółgłoski – zasady czytania
 • 4. Samogłoski – zasady czytania
 • 5. Zgłoski nosowe – zasady czytania
 • 6.Francuskie „r” i pozostałe zgłoski
 • Ćwiczenia do zasad wymowy (lekcji 3-6)
 • 7. Akcentowanie – 1. zasada języka mówionego.
 • 8. Wydłużanie – 2. zasada języka mówionego
 • 9. Intonacja – 3. zasada języka mówionego.
 • 10. Francuskie łączenia – część 1. i część 2.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI


Czy kurs „WYMOWA W PIGUŁCE” jest dla mnie?
Kurs jest skierowany do dorosłych osób początkujących, które wcześniej nie nauczyły się poprawnie czytać i wymowa francuska ich przerasta. Teraz jednak pragną szybko i łatwo nauczyć się płynnie czytać i prawidłowo wymawiać zdania po francusku.

Kiedy zobaczę efekty kursu?
Efekty będą natychmiastowe, bo nawet od jutra zastosujesz zasady w praktyce. Już jutro zaczniesz czytać poprawnie słowa po francusku. Zmniejszy się Twój strach przed czytaniem na głos oraz wstyd przed wymową francuską. Przeczytasz poprawnie litery z akcentami. Dzięki łączeniom zaczniesz czytać płynniej całe zdania po francusku. „Wymowa w Pigułce” to 10 prostych lekcji dla początkujących dorosłych osób.

Czy muszę znać dobrze francuski, żeby korzystać z 10 lekcji?
Nie, możesz w ogóle nie znać francuskiego, by korzystać w pełni z 10 lekcji. Teksty czytane przez Polaka są czytane głośno, wyraźnie i wolno. Dodatkowo, możesz patrzeć na twarz i usta nauczyciela, by naśladować jego ruchy warg w celu uzyskania brzmienia dźwięków. Do każdej wideo z tablicą z zasadami czytania otrzymasz teksty PDF, by wszystko było jeszcze bardziej czytelne i przejrzyste.

Czy naprawdę sama w domu nauczę się poprawnej wymowy a lekcje zastąpią mi lekcje z nauczycielem?
Kurs „Wymowa w Pigułce” uczy poprawnej wymowy i czytania tekstów i jest skierowany do osób chcących nauczyć się tych rzeczy samodzielnie z kursem. Jednak jeśli nie jesteś pewna swojej wymowy i nie wiesz czy dobrze wymawiasz, dobrze jest skonsultować się z kimś trzecim. Kursy on-line nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z nauczycielem lub obcokrajowcem – są dodatkiem do spotkania na żywo.

Jak zamówić kurs „Wymowa w Pigułce”?
Przejdź do formularza zamówienia na samym dole strony. Wybierz żółty przycisk „Zamawiam Teraz” – w przypadku płatności przelewem lub wpłatą na poczcie, lub mały przycisk „Kup Teraz” – w przypadku płatności PayPal/kartą kredytową. Następnie zostaniesz przekierowana na stronę firmy obsługującej płatności i wypełnij odpowiednie pola i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Czy mogę opłacić kurs zwykłym przelewem na konto?
Tak, jeśli wolisz robić tradycyjne przelewy, to jest to możliwe. W tym celu, by uzyskać numer konta do przelewu, wykonaj następujące kroki:
1) wybierz któryś z żółtych przycisków zamówienia (Kup Teraz Taniej)
2) przejdziesz na stronę -> transferuj.pl
3) Wybierz ikonę -> Poczta Polska (ikonka)
4) Zostawić Twoje Imię, Nazwisko i Mail
5) Kliknij ?Następny krok? (zielony przycisk)
6) Wybierz ?Pokaż Druczek (niebieski przycisk)
7) Zobaczy dane do przelewu

Czy mogę zamówić ten kurs będąc za granicą?
Tak, masz 3 możliwości:
1. Jeśli przebywasz za granicą i posiadasz konto w polskim banku, to przejdź po prostu na sam dół strony i kliknij żółty przycisk „Zamawiam Teraz”
2. Zapłacić przez międzynarodowe konto PayPal lub zapłacić kartą kredytową – w obydwu przypadkach wybierz mniejszy przycisk „Kup Teraz”
3. Jeśli żadna z powyższych dwóch sytuacji nie dotyczy Ciebie, to pozostaje zwykły przelew z zagranicy na konto polskie. W tym celu przeczytaj instrukcję „Czy mogę opłacić kurs zwykłym przelewem na konto?”, która znajduje się akapit wyżej.

„W jaki sposób otrzymam zamówiony produkt? Elektronicznie, pocztą tradycyjną?”
Kurs „Wymowa w Pigułce”, po dokonaniu płatności, zostanie wysłany na Twojego maila, którego podasz w formularzu przy zamawianiu. Od zaksięgowania wpłaty otrzymasz tego samego dnia na maila link ze stroną www, gdzie znajdziesz 10 lekcji z wymową.
Materiały nie są wysyłane pocztą tradycyjną – gdyż „Wymowa w Pigułce” jest kursem on-line: wideo na stronie, PDF do ściągnięcia na komputer.

Z jakim ryzykiem wiąże się zakup?
Przy zamówieniu kursu, płatności internetowe obsługuje polska firma Transferuj.pl a płatności kartą kredytową międzynarodowa firma PayPal.
Płatności nie przychodzą bezpośrednio na moje konto.

Dodatkowo, dostajesz ode mnie 30-dniową gwarancję satysfakcji.

Z kim mogę się skontaktować w razie pytań?
Ze mną – nazywam się Paweł Stachyra. W celu skontaktowania się, wybierz:
Formularz kontaktowy
pawel@efrancuskiprofit.pl
telefon: + 48 503-851-052

Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów po zakupie?
Po zamówieniu, dostęp do lekcji jest bezterminowy.

Czy muszę coś wybierać przy zamówieniu?
Tak, wybierz czy będziesz płacił przelewem on-line lub przez formularz na Poczcie Polskiej (PRZYCISK „ZAMÓW TERAZ”) czy karta kredytową/PayPalem (PRZYCISK „PAYPAL”)

Kup teraz z 30-dniową gwarancją pełnej satysfakcji

gwarancja_satysfakcji-nieb
To proste. Jeśli, po zamówieniu lekcji, nie będziesz mógł dalej przeczytać poprawnie słów, swobodnie czytać całych zdań, robić łączeń między wyrazami a strach i wstyd przed wymową nie zniknie – otrzymasz zwrot pieniędzy.
Wystarczy jeden e-mail na adres pawel@efrancuskiprofit.pl a ja oddam Ci pełną kwotę.

Nie ma na co czekać. Jeśli nie teraz, to kiedy?

twarz moja

 

 

 

 

 

 

Zobacz jak osobom pomógł ten kurs wymowy

Opinie klientów o „Wymowie w Pigułce” znajdziesz => TUTAJ

 

Czy coś jutro zmieni się jeśli nie zamówisz lekcji z wymową?

Otóż nie zmieni się nic. Pozostaniesz w tym miejscu, w którym jesteś:

Nie przeczytasz poprawnie tekstu pisanego po francusku. Problem pod tytułem „inaczej się pisze, inaczej się czyta” utrzyma się. Będziesz mieć wielkie trudności z zachowaniem płynności całych zdań.
W czasie mówienia będziesz odczuwać obawy oraz wstyd przed byciem niezrozumianą. Będziesz się bała robić błędy w wymowie. Łączenia międzywyrazowe dalej będą dla Ciebie mroczną zagadką. Nie wymówisz poprawnie francuskiego „r”. Nie przyswoisz zasad wymowy francuskiej i wciąż będziesz czuła się sfrustrowana i bojaźliwa.

Dlatego podejmij decyzję już teraz, a już jutro zobacz efekty!

TAK, chcę szybko poprawnie wymawiać oraz czytać teksty francuskie

Wiem, że dostaję:

– 10 lekcji w pigułce z wymową francuską, na które składają się:
– alfabet francuski, akcenty francuskie, kilkadziesiąt zasad czytania, wymowa francuskiego „r”, 3 sekrety wymowy języka mówionego i łączenia międzywyrazowe.

Lekcje zbudowane są z: wideo z twarzą, wideo z tablicą, wideo ćwiczeń, wideo-rozwiązań oraz tekstów PDF.

Cena 18 PLN


 
LUB
zapłać z zagranicy / kartą kredytową

Zamówienie jest proste: Po kliknięciu przycisku „Zamawiam Teraz” lub „Kup teraz” (PayPal) przejdziesz na stronę, gdzie musisz wypełnić formularz zamówienia. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę Twojego banku i Twoje konto. Po dokonaniu płatności, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na moim koncie, tego samego dnia wyślę Tobie na maila dane dostępu do lekcji „Wymowa w Pigułce”

Regulamin Serwisu | Polityka Prywatności | Cookies | Kontakt

4 odpowiedzi na „Wymowa w Pigułce – Koszyk

 1. Ania pisze:

  Kurs bardzo pomocny. Solidnie i kompetentnie, a co najważnjesze przystępnie 🙂

 2. Janusz pisze:

  Zasady wymowy bardzo przydatne szczególnie dla samouków.
  Zapraszam do słuchania praktycznego języka francuskiego na webinarach prowadzonych przez rodowitych francuzów ze słownictwem o marketingu sieciowym MBM.

 3. magda pisze:

  Kurs Wymowa w pigułce- był to mój pierwszy kontakt z językiem francuskim. Muszę przyznać, że Paweł osiągnął swój cel- metodą małych kroczków poznałam podstawy językowe, które pokazały mi piękno francuskiej mowy. Zmotywowana postępami w nauce, postanowiłam uczyć się dalej- również z Pawłem!
  Merci beaucoup Paweł!

 4. Joanna pisze:

  Super Kurs. Gratuluje wysilku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *